Zdrowe słodycze – niezbędnik na każdym pikniku

2019.09.15

Rodzina jest jedną z najważniejszych wartości w życiu, a wspólne chwile to najlepsza rzecz jaką możemy podarować bliskim. Dlatego z dumą zostaliśmy partnerem wydarzenia „Piknik rodzinno-sportowy na Błoniach PGE Narodowego”, który odbył się 14 września.

Piknik jest zwieńczeniem i zarazem największą atrakcją dwóch flagowych projektów realizowanych przez Fundację Zwalcz Nudę – Warszawskich Dni Rodzinnych oraz Narodowego Dnia Sportu.

W strefie sportowej podczas pikniku można było spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Aktywność fizyczna nie tylko pozytywnie wpływa na zdrowie i jakość życia, ale również łączy pokolenia. Dlatego zarówno dzieci jak i dorośli brali udział w bezpłatnych treningach, wspinali się na ściance, oglądali szybowce i żaglówki oraz brali udział w jedynym w swoim rodzaju treningu na jachtach!

Strefa rodzinna z kolei proponowała zabawę w escape roomie, pokazy magiczne, eksperymenty chemiczne, pokazy akrobatyczne, warsztaty dla młodych programistów oraz spotkania z alpakami. Atmosfera zabawy pochłonęła każdego: babcię, dziadka, mamę, tatę, młodzież i dzieci.

Aby nikomu nie zabrakło energii na całodniową zabawę, Porcja Dobra na wejściu częstowała każdego owocowym listkiem. Ci którym jednego batonika było za mało, z radością odwiedzali nasze stoisko. Zdrowe jedzenie, robione od serca i bezwarunkowa miłość to najważniejsze rzeczy, jakie możemy ofiarować naszym dzieciom na dobry start 😊