Zagraj z nami #dobrotobumerang, który zawsze wraca :)

2018.11.20
porcja dobra #dobrotobumerang

Nasza marka nazywa się BE NOW!, co znaczy „bądź teraz”. Nie oglądaj się wstecz, nie galopuj na przód, tylko poczuj dokładnie tą chwilę, która właśnie trwa i zacznij ją celebrować. A kiedy tak do tego podejdziesz będziesz szanować każdą minutę i nie zadowolisz się już byle czym, będziesz szukał czegoś dobrego.

Dlatego linię produktów, którą właśnie opracowaliśmy, nazwaliśmy „Porcja Dobra”. Dobro rozumiemy tu bardzo szeroko, jako słodką, smaczną przekąskę, skomponowaną tylko z naturalnych składników. Jest ona wartościowa w przeciwieństwie do wielu „chemicznych” słodyczy dostępnych na rynku. Jedząc zdrowe rzeczy czynimy dobrze przede wszystkim sobie, a dzieląc się nimi, także innym. Do naszych produktów dokładamy Dobrokartę. Na pozór to nic wielkiego, ot, karta z wesołym obrazkiem i napisem. Jednak czasami wystarczy we właściwym momencie przeczytać proste hasło: „Dobrze, że jesteś” albo „Niech wszystko się uda”, by odzyskać dobry humor, równowagę i uwierzyć we własne siły. Dobrokartę można zachować dla siebie, lub podarować drugiej osobie, czyniąc tym samym mały dobry gest i zmieniając świat na lepsze. Naszym zdaniem dobro jest jak bumerang – zawsze wraca.

Na linię „Porcję Dobra” składa się kilka produktów: owocowe listki (100% owoców), krążki, które zrobione są tylko z owoców i orzechów oraz kulki, do których poza wymienionymi składnikami, dodany został także karob (zastępnik kakao), zawierający całą gamę cennych minerałów. Nasza przekąska ma „dobry” skład. Występują w niej tylko cukry naturalne, owoce zaś suszone są tradycyjnymi metodami bez używania konserwujących substancji chemicznych. Wyrób należy do kategorii produktów o tzw. prostej, krótkiej etykiecie np. tylko owoce i orzechy. Najbogatszą i najbardziej efektowną pozycją w serii jest kostka „Porcja Dobra” skierowana głównie do dzieci. To bajecznie kolorowe pudełko, w którym poza naturalnymi  słodyczami, najmłodsi znajdą kreatywną zabawkę i Dobrokartę w wersji dla dzieci.

Już w grudniu szukajcie „Porcji Dobra” na sklepowych półkach i zacznijcie grać w z nami #dobrotobumerang