Sponsorujemy sportowców i tancerzy, chętnie wspierając DOBRE inicjatywy

2019.02.18

Porcja Dobra zgodnie ze swoją nazwą i filozofią angażuje się w wydarzenia, które według nas są wartościowe i mobilizują do rozwoju poszczególnych ludzi, a także całe społeczności, słowem propagują szeroko rozumiane dobro. Takie jak na przykład festiwal taneczny Karnawał Dance Fest, organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku, który odbył się w połowie lutego (16-17.02.2019) i który miał już swoją 27 edycję.

Podczas imprezy występowały zespoły i indywidualni tancerze prezentujący taniec uliczny, sceniczny i inne formy. Pojawili się na nim debiutanci, a także doświadczeni starsi artyści. Nie od dziś wiadomo, że taniec poprawia nie tylko kondycję ciała, ale wyraża też duszę, uczy wrażliwości, samodyscypliny i harmonii. Dlatego zdecydowaliśmy się sponsorować to wspaniałe wydarzenie. Poczęstowaliśmy także występujących naszymi przekąskami. Jako ludzie, którzy dbają o dietę i formę artyści docenili smak naszych zdrowych słodyczy. Zwrócili uwagę również na fakt, że produkowane są one całkowicie z naturalnych składników. My z kolei mieliśmy okazję po raz kolejny się przekonać, że taniec to sztuka, która wyzwala same DOBRE emocje.

Od początku jest nam też po drodze z ludźmi, którzy interesują się tym co jedzą. Innymi słowy świadomie podchodzą do wyboru produktów, utrzymują racjonalną, zbilansowaną dietę, służącą ich zdrowiu. Tacy są na przykład pasjonaci chodzenia i wspinania się po górach. Dlatego z przyjemnością zasponsorowaliśmy także ogólnopolskie zawody wspinaczkowe Flash Revolution, zorganizowane 2 lutego przez Centrum Wspinaczkowe Flash w Białymstoku. Zadziwiły nas iście ekwilibrystyczne popisy sportowców! Wydawało się, że przekraczali granice swego ciała, udowodniając, że dzięki pasji można wspiąć się i zajść naprawdę bardzo wysoko.

Dziękujemy za niezwykłe i dobre przeżycia i zapewniamy, że jeszcze nie raz będziemy wspierać przedsięwzięcia, które łączą ludzi, rozwijają ich talenty i pokazują je światu.