Porcja Dobra z 6 nagrodami!!!

2019.06.12

Wiedzieliśmy, że nasze produkty są wyjątkowe i dobre, ale tego się nie spodziewaliśmy! W niezależnym badaniu Perły Rynku FMCG 2019, w którego jury zasiadają eksperci zajmujący się branżą spożywczą otrzymaliśmy 6 !!! nagród. A w konkursie wystartowało blisko 400 różnych produktów.

Dwie Perły (srebrne) przypadły nam… a jakże! za nasz sztandarowy produkt czyli Kostkę z niespodzianką Porcja Dobra. Wyróżniona została w dwóch kategoriach – Innowacja Spożywcza i Żywność dla Dzieci. Srebro dostaliśmy także za linię krążków owocowo-orzechowych (w kategorii Bakalie) oraz kulki owocowo-orzechowe, docenione w grupie produktów dietetycznych. Brązowe Perły przyznano nam za dwupaki – przekąski owocowo-orzechowe (kategoria FIT) oraz za owocowe listki (wyróżnione wśród produktów EKO, BIO, VEGE.)

Badanie Perły Rynku FMCG organizuje Wydawnictwo Gospodarcze. W tym roku odbyła się jego 13. edycja. Można było do niej zgłosić wyroby, które zadebiutowały na rynku od marca 2018 do marca 2019 roku. Zarejestrowane produkty posegregowane zostały na 26 kategorii. Oceniało je ponad 50 ekspertów, wśród nich przedstawiciele największych sieci handlowych, menadżerowie i dystrybutorzy. Przetestowali wszystkie produkty, a swoje opinie wyrazili w specjalnych ankietach. Oceniając produkty brali pod uwagę jakość, walory odżywcze, wygląd, opakowanie, a także potencjał sprzedażowy. Sprawdzali również na ile wpisują się w aktualne trendy rynkowe i jaka jest ich przewaga nad konkurencją.

Jak co roku przyznanie Perły jest ważną informacją i rekomendacją dla detalistów i sprzedawców: „Tak, ten produkt warto mieć na swoich półkach. Przyciągnie oczy klienta,  a po jego spróbowaniu będzie pewny, że były to dobrze wydane pieniądze.”

11 czerwca podczas uroczystej gali wręczenia nagród w Hotelu Renaissance w Warszawie z dumą odebraliśmy nasze nagrody. Stoją teraz na półeczce w naszej siedzibie i cieszą oczy. Ale my nie spoczywamy na laurach. Mając taki pozytywny sygnał ze zdwojoną energią i dużo większą pewnością siebie zabieramy się za zapełnianie sklepowych półek Porcją Dobra. A wyrazy uznania od klientów są dla nas równie ważne jak dobre opnie ekspertów.