„Porcja Dobra” pojawia się w sklepach

2018.12.08
porcja dobra już w sklepach

Rozmowy z przedstawicielami różnych firm handlowych na temat wprowadzenia do sprzedaży detalicznej naszej przekąski „Porcja Dobra” cały czas trwają i wkrótce mamy nadzieję, iż przyniosą wymierne korzyści – zarówno nam jak i naszym partnerom. Na chwilę obecną kilku z nich już zauważyli, że „Porcja Dobra” to nie tylko słodka, wysokoenergetyczna przekąska, wykonana z wyłącznie z naturalnych produktów, ale też pewna koncepcja patrzenia na świat i prowadzenia biznesu, którą najkrócej można ująć w słowach: „Warto być dobrym”.

Od grudnia „Porcję Dobra” można kupić w białostockich sklepach. Nasze zdrowe słodycze znajdziecie w „Eko zdrowie” przy ul. Warszawskiej 57 lok. 2 i w „Zdrowym sklepie”, działającym przy ul. Duboisa 4a lok. 12. Nawet nazwy sklepów wskazują na to, że „Porcja Dobra” trafiła we właściwe miejsca, promujące świadome odżywanie się i odpowiedzialny biznes.

Z niecierpliwością czekamy na pierwsze komentarze i opnie klientów. Te, które do tej pory ukazały się na naszym profilu facebookowym, świadczą o tym, że trafiliśmy w gusta, a nasze przekąski pozytywnie zaskoczyły swoim smakiem. Cieszymy się z tego bardzo, ponieważ przez ponad rok testowaliśmy różne mieszanki suszonych owoców i orzechów, by uzyskać zadowalający smakowo efekt.

Nie chcemy jeszcze zdradzać wszystkiego, ale rozmowy z innymi sklepami i sieciami handlowym są na dobrej drodze i wkrótce „Porcja Dobra” powinna trafić do kolejnych punktów sprzedaży. Jeśli skosztujecie, któregoś z naszych produktów, nie zapomnijcie nas poinformować czy „Porcja Dobra” jest według Was dobra.