Porcja Dobra na V Targach E.Leclerc

2019.09.20

Coraz więcej sklepów interesuje się naszą linią przekąsek Porcja Dobra. Nas to nie dziwi. Każdy kto spróbował wie, że nie dość, iż świetnie smakują, to są zdrowe i ładnie wyglądają. Porcja Dobra jest więc nie tylko dobra 🙂 ale ma też duży potencjał sprzedażowy.

Zapewne dlatego przy naszym stoisku podczas V Targów E.Leclerc było tylu zainteresowanych Porcją Dobra handlowców. Impreza odbywała się 18 i 19 września w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Uczestniczyło w niej blisko 200 dostawców oraz przedstawiciele niemal wszystkich punktów marki E.Leclerc z całej Polski. Wielu z nich zostawiło nam swoje wizytówki, ponieważ spodobała im się oferta i produkty. Z niektórymi udało się już rozpocząć współpracę. Także szukajcie nas również w sklepach E.Leclerc.

Usłyszeliśmy też sporo schlebiających opinii, co tylko potwierdziło, iż Porcja Dobra wpisuje się w aktualne trendy i to jest właśnie to czego poszukują klienci. Krótkie etykiety, prosty i jasny skład, zdrowe słodycze.

Znakomicie rozwija się też sieć internetowych dystrybutorów. Nasze przekąski można już kupić w ok. 20 sklepach online, w tym największych specjalizujących się w zdrowej żywności. Trwają też rozmowy z kolejnymi kontrahentami.

Bardzo nas cieszy ten szybki wzrost popularności i pamiętamy, że zawdzięczamy ją przede wszystkim naszym klientom, którzy po prostu wiedzą co dobre.