Porcja Dobra i Jagiellonia

2019.09.14

13 września na stadionie piłkarskim przy ul. Słonecznej w Białymstoku panowały bojowe nastroje. Mieli się zmierzyć odwieczni rywale – Jagiellonia i Legia. Natomiast my z Porcją Dobra postanowiliśmy trochę złagodzić obyczaje i wnieść w ten kibicowski, męski świat trochę dziecięcej niefrasobliwości i radości. Ustawiliśmy się więc w sektorze VIP i w rodzinnym i rozdawaliśmy owocowe listki Porcja Dobra.

10 tysięcy przekąsek poszło w godzinę. Niektórym kibicom tak przypadły do gustu, że przechodzili obok nas kilkakrotnie, by uskubnąć kolejny listek. Smakowały i fanom drużyny z Białegostoku i z Warszawy, a najbardziej oczywiście dzieciom. Niech świadczy to o tym, że Porcja Dobra to słodycz, który w naturalny sposób łączy ludzi w różnym wieku, o różnych sympatiach i pasjach. Jedząc coś dobrego po prostu wszyscy czujemy radość, a nawet błogość.

Ale żeby nie było nieporozumień, oczywiście jako firma z podbiałostockiej Choroszczy jesteśmy za Jagiellonią. Dlatego też postanowiliśmy związać się z lokalnym klubem trochę mocniej. Będziemy naszymi przekąskami wspierać młodych piłkarzy Jagiellonii, dopiero uczących się footbolu. Już mieli okazję spróbować Porcji Dobra i jednogłośnie zdecydowali, że chcą ją na wszystkich treningach mieć, ponieważ dodaje energii i wigoru.

Nie po raz pierwszy i na pewno nie ostatni wspieramy sportowców. Aktywny, zdrowy, świadomy styl życia, to idea, która przyświeca nam od samego początku. I w tę stronę będziemy iść. A nawet biec 🙂