Zdrowe paczki świąteczne dla przedszkolaka

2020.12.01

Święta są coraz bliżej, nadchodzi czas najbardziej wyczekiwany przez dzieci. Pierwsze skojarzenie „wizyta św. Mikołaja” – prezenty, radość, niespodzianka… słodycze? Przedszkolna paczka świąteczna jest już wpisana w tradycję Świąt. Choć rozporządzenie dotyczące żywienia zbiorowego dzieci w placówkach oświatowych nie reguluje dokładnie zawartości paczek mikołajkowych czy choinkowych, warto nadal pamiętać o zasadach zdrowego żywienia w tym okresie.

 

Warto wykorzystać takie wyjątkowe okazje, pełne magii, aby kontynuować i utrwalać przekaz związany ze zdrowym odżywianiem. Nasze dzieci na pewno na tym nie stracą, wręcz przeciwnie – zyskają. W końcu czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci.

 

Akcja „Radosne święta na zdrowo i wesoło!”

Dlatego co roku organizujemy akcję „Radosne święta na zdrowo i wesoło!” – w ramach której placówki oświatowe mogą nabyć zdrowe słodycze w promocyjnych cenach, żeby małe pociechy miały wszystko co najlepsze!

 

Pyszne i zdrowe słodycze zapakowane w piękny świąteczny kuferek są idealnym pomysłem na udaną paczkę choinkową.

Zawartość kuferka można dowolnie modyfikować.

(podany zestaw jest przykładowy)

 

 

 

 

 

Dobrym pomysłem na upominek świąteczny jest również Kostka z niespodzianką, która zawiera zdrowy smakołyk, zabawkę niespodziankę oraz dobrokartę – zestaw, któremu nie da się oprzeć!

 

 

 

Zapraszamy  serdecznie do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i dopasujemy ofertę do Państwa potrzeb.

Marcelina Lech – Dział Sprzedaży
tel: +48 730 300 368
e-mail: m.lech@porcjadobra.pl