Prezent świąteczny dla przedszkoli

2019.11.10

Świąteczny okres zbliża się wielkimi krokami. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną na produkty Porcja Dobra dla wszystkich placówek oświatowych.

 

Czy wiecie, że świąteczne paczki dla dzieci mogą obyć się bez czekoladowych Mikołajów czy słodyczy, które nie służą zdrowiu najmłodszych? Jako alternatywę proponujemy nasze Kostki z niespodzianką – połączenie zdrowej przekąski z zabawką oraz pozytywnym przekazem zapisanym na dobrokarcie.  

 

Pyszne łakocie, które znajdziemy w Kostce z niespodzianką są wykonane z naturalnych składników, bez jakichkolwiek chemicznych dodatków. Przemyślany proces produkcji pozwala na zachowanie cennych witamin i składników mineralnych, co ucieszy każdego rodzica. W pudełku dzieci znajdą też kreatywne zabawki niespodzianki, co z kolei zadowoli małe pociechy. Kolejnym unikalnym dodatkiem jest dobrokarta – zamieszczony na niej żartobliwy obrazek i pozytywny przekaz ma rozświetlić buzię uśmiechem i poprawić humor. Dobrokarty uczą życzliwości, wdzięczności i dobroci.

 

 

Kostki z niespodzianką to świetny prezent dla dzieci na mikołajki czy choinkę! 😊

Zamówienie można złożyć bezpośrednio u nas. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby zapoznać się z cenami. Chętnie odpowiemy także na wszystkie dodatkowe pytania.

Marcelina Lech – dział sprzedaży

e-mail: m.lech@porcjadobra.pl

tel: +48 730 300 368

 

Zdrowe jedzenie, robione od serca i bezwarunkowa miłość to najważniejsze rzeczy, jakie możemy ofiarować naszym dzieciom na dobry start.