Podziel się dobrą opowieścią i wygraj wyjazd do Energylandii

2019.05.20

Nie masz pomysłu na wakacje? Może rodzinny wypad do największego parku rozrywki w Polsce – Energylandia!

Wszyscy kochają słuchać opowieści. Najpiękniejsze są nie te najbardziej rozbudowane i zawiłe, a te które niosą ze sobą wartościowe przesłanie.

Chcemy abyście dzięki własnym opowieściom pokazali nam na czym polega dzielenie się dobrem, więc postanowiliśmy zorganizować konkurs!

Jego głównym zadaniem jest napisanie niedługiej wymyślonej przypowieści lub prawdziwej historii, której motywem przewodnim będzie dzielenie się dobrem. Kiedyś cała wiedza była przekazywana poprzez opowiadane historie. Zapadają one głęboko w duszę dzieci i zostają tam na długo. Uruchomiają emocje, jaskrawe obrazy i uczą lepiej, niż niejeden podręcznik. Mamy nadzieję, że wymyślanie własnej opowieści będzie pracą zespołową. Dzieciom pomogą rodzice, a może i dziadkowie, a podczas jej układania dowiedzą się czegoś także o samych sobie.

Drugi zadanie polega on na tym, by skompletować cztery opakowania „Kostki z niespodzianką”. To produkt stworzony z myślą o dzieciach. Kostka łączy w sobie zdrowy smakołyk, zabawkę niespodziankę i dobrokartę.

Kiedy już wszystko skonsumujemy należy zrobić czterem zebranym kartonikom zdjęcie (tylko jedno!) i przesłać je wraz z napisaną historią i wypełnionym formularzem zgłoszeniowym na adres konkurs@porcjadobra.pl. Regulamin i  formularz jest dostępny w poście konkursowym na Facebooku na stronie Porcji Dobra.

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 czerwca 2019. Zwycięzcę ogłosimy tydzień później –  1 lipca. Otrzyma on zaproszenie do Energylandii, zapewniające całodzienną wizytę w parku dla maksymalnie czterech osób (dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci w wieku do 18 roku życia). Organizatorzy przewidzieli też pięć nagród pocieszenia – kuferki pełne słodyczy od Porcji Dobra. Nagrodzone prace opublikujemy na naszym facebookowym fanpage.

Podsumowując, aby wziąć udział w konkursie:
  1. Skompletuj 4 opakowania „Kostek z niespodzianką”
  2. Napisz krótką historię lub przypowieść, której tematem przewodnim będzie dzielenie się dobrem
  3. Zdjęcie kostek, swoją pracę i wypełniony formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/formularz_podzielsiedobrem, wyślij mailowo na adres konkurs@porcjadobra.pl 😊

Regulamin konkursu: http://bit.ly/regulamin_podzielsiedobrem