Oryginalny prezent na Dzień Dziecka

2020.05.22

Na pierwszy dzień czerwca co roku czekają miliony najmłodszych. W tym roku, kiedy pandemia odebrała nam wiele rozrywek i możliwości zabawy, Dzień Dziecka jest jeszcze bardziej wyczekiwany niż zazwyczaj. Wszystko wskazuje na to, że w wielu polskich miastach i dzielnicach będzie on także połączony z upragnionym powrotem przynajmniej części dzieci do szkolnych świetlic i przedszkoli! My też nie możemy się doczekać.

Zdrowe słodycze i dinozaury!

Produkujemy zdrowe słodycze dla dzieci, jest to więc też nasze święto. I jak zwykle przygotowujemy się do niego specjalnie, ale w tym roku postanowiliśmy zrobić coś, co sprawi, że na chwilę zapomnimy o smutnych okolicznościach i na sto procent oddamy się zabawie.

W naszej tegorocznej ofercie mamy nowy zestaw kostek z niespodzianką. Są w nich oczywiście naturalne zdrowe słodycze, ale w każdej ukryty jest też oryginalny prezent na Dzień Dziecka -dinozaur. Jest ich osiem, a każdy inny. I niech Wam – tu za pośrednictwem rodziców zwracamy się do przedszkolaków i uczniów młodszych klas – nie wydaje się, że pójdzie Wam z nimi tak łatwo jak z jajkiem z niespodzianką.

Dinozaury należy ułożyć z klocków według załączonej instrukcji. I – sprawdziliśmy to na sobie – zajmuje to dłuższą chwilę oraz wymaga pewnej koncentracji. Efekt jest jednak wspaniały i wart zachodu. Ale to nie wszystko! Kiedy już uda się zbudować osiem dinozaurów i dowiedzieć o nich jak najwięcej, przychodzi czas na kulminacyjną zabawę. Z ośmiu małych dinozaurów można ułożyć jednego dużego. Jak to zrobić wyjaśnia załączona do zestawu instrukcja.

Dobrokarty  wyrażą emocje

Jeśli naszych milusińskich nie interesują akurat prehistoryczne gady, oferujemy też na Dzień Dziecka tradycyjny kuferek Porcja Dobra, pełen naturalnych przekąsek. Znajdują się w nim wszystkie nasze zdrowe słodycze, które na pewno zaspokoją na długo apetyt na słodkie.

Oba zestawy można kupić za pośrednictwem Allegro lub innych sklepów internetowych oferujących zdrową żywność. Wszelkie informacje będziemy zamieszczać tez na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/PorcjaDobra/

W każdym z naszych zestawów znajdziecie również Dobrokartę. Powrót do szkoły to też spotkania z dawno niewidzianymi przyjaciółmi i tyle emocji, że trudno wprost wyrazić to słowami. W tych wyjątkowych okolicznościach mogą się przydać Dobrokarty. Każdy będzie się cieszył, kiedy znajdzie obrazek z napisem: “Dobrze, że jesteś”.

Niezapomnianego, najlepszego w życiu Dnia Dziecka od Porcji Dobra!