Konsumenci wiedzą co dobre i zdrowe

2020.01.20
zdrowe słodycze - Porcja Dobra

Już od ponad roku jesteśmy na polskim rynku i oferujemy Wam nasze zdrowe słodycze. Uznaliśmy więc, że to czas najwyższy, by poddać się obiektywnej ocenie klientów. Zgłosiliśmy Porcję Dobra do ogólnopolskiego badania „Najlepszy Produkt 2020 – Wybór Konsumentów” organizowanego przez „Wiadomości Handlowe” i wypadliśmy naprawdę dobrze!

W 9 edycji wzięło udział 305 produktów wprowadzonych do dystrybucji między wrześniem 2018 roku a  wrześniem 2019 roku. Uporządkowane zostały w 58 kategoriach. Badanie przeprowadziła znana pracownia Instytut GfK Polonia wśród wybranych losowo osób, które decydują o zakupach w swoich domach.

Porcja Dobra zgłosiła do plebiscytu 3 przekąski. Na podium, na drugim miejscu w kategorii „Produkty eko, bio, vege” uplasowały się  dwupaki owocowo-orzechowe. Kostki z niespodzianką zajęły czwarte miejsce w segmencie „Żywność dla dzieci”. Także nasze owocowe listki  znalazły uznanie i są na czwartej pozycji w kategorii „Innowacja spożywcza roku”. Wszystkie nasze produkty uplasowały się więc w tzw. czubie.

Jest to dla nas potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku i że Polacy wiedzą, co dobre. Dziękujemy za zaufanie i Wasze opinie. Zamierzamy nadal ulepszać nasze słodkości i poszerzać asortyment. Już teraz możemy zdradzić, że pracujemy nad nową owocową przekąską i staramy się zminimalizować jej skład. Gdyby media zajmujące się rynkiem spożywczym przeprowadziły konkurs na zdrowe słodycze z najkrótszą i najprostszą etykietą nie mielibyśmy chyba konkurencji.